20.3.2019 / 19:00
Divadlo Karla Pippicha - hlavní scéna

Divadelní spolek J. N. Štěpánka Chrudim 

Divadelní předplatné „CHRUDIMSKÁ OPONA“ JARO 2019

Nové TV                                                                                        

Kabaretní komedie. Koukáte rádi na televizi? Koukáte na televizi? Nedokážete se za všech okolností vyhnout koukání na televizi? Slyšeli jste něco o televizním vysílání? Nové TV je tady právě pro vás! Brzy uvidíte! Po úspěšném komediálním operním dramatu Zmrazovač přichází nová show. Režie a hrají: herci, hudebníci, zpěváci a tanečníci Kočovného divadla Ad Hoc

Neděle 24. února v 19 hodin • Divadlo Karla Pippicha

Vstupné: 135 Kč

Liga proti nevěře

Komedie s detektivní zápletkou. Hledáte návod, jak vyřešit milostný troj až čtyřúhelník? Žena a její milenec, vracející se manžel, další žena hledající svého manžela. A to je kdo? Manžel je prý v koupelně…! Dá se utéci z třetího patra? Dá se vraždit žehlicím prknem? A nezbláznili se všichni náhodou? Komedii ve své době proslavily brilantní výkony Vlastimila Brodského, Jany Brejchové a Jiřiny Jiráskové. Autor: Zdeněk Podskalský. Režie: Biser Arichtev (Vyprávěj, První republika aj). Hrají: Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Veronika Arichteva, Petr Mácha - vzácní hosté naší Chrudimské opony.

Středa 20. března v 19 hodin • Divadlo Karla Pippicha

Vstupné: 270 Kč

S tvojí dcerou? Ne!                              

Jiskřivá komedie. Manželský pár se snaží preventivně předejít krizi středního věku. Na radu svých přátel se vydává na druhé líbánky na hory, a proto požádá svého nejlepšího přítele, aby občas dohlédl na jejich osmnáctiletou dceru Sandru. Když se do toho zamotá Sandřin utajovaný přítel a především ubohý bytař, který přijde jen krást, spustí se kolotoč omylů, trapasů a gejzír krkolomných situací, které neberou konce. Režie: Jan Slezák. Hrají: Petr Koníček, Monika Slezáková, Aneta Vavřinková, Jaroslava Šímová, Roman Kasalický, Jakub Slezák, Marek Klimpr

Neděle 28. dubna v 19 hodin • Divadlo Karla Pippicha

Vstupné: 135 Kč

Zvýhodněná cena předplatného: 440 Kč (prodej a rezervace v pokladně Divadla Karla Pippicha, tel 603 881 003, PO-ČT 14–18, PÁ 14–17 h).

Prodej vstupenek na jednotlivá představení od 21. ledna 2019.

Více informací: www.divadelnispolekchrudim.cz a FB divadelnispolekchrudim. Činnost DS Jana Nepomuka Štěpánka Chrudim finančně podporuje město Chrudim.

© Chrudimská beseda  |  Login  |  Web vytvořila: moje GRAFIKA