21.11.2018 / 19:00
Divadlo Karla Pippicha - hlavní scéna

Divadelní spolek J. N. Štěpánka

TRIO INFLAGRANTI • BENEFIČNÍ KONCERT PRO TEREZKU VARGOVOU

Výtěžek bude darován na neurorehabilitační pobyt v Adeli Medical Center v Piešťanech. 

POKUD CHCETE LÉČENÍ TEREZKY PODPOŘIT BEZ ÚČASTI NA KONCERTĚ, MŮŽETE SI ZAKOUPIT JEN SYMBOLICKOU VSTUPENKU – po kliknutí zde. 

Po loňském úspěšném koncertu kapely Queenie si vás letos dovolujeme pozvat na další charitativní koncert. Přijďte si tentokráte poslechnout elektrické smyčcové trio Inflagranti ve středu 21. listopadu od 19 hodin v Divadle Karla Pipppicha v Chrudimi. 

Dámy, které úspěšně působí na české popové scéně již 14 let, interpretují slavné melodie z klasiky, rocku i popu v originálních úpravách pro dvoje housle a violoncello, čímž ruší hranice mezi žánry.

Smyčcové trio INFLAGRANTI vzniklo v roce 2004. V úpravě pro dvoje housle a violoncello interpretuje ve vlastních instrumentálních úpravách nejen klasické skladby od Bacha nebo Vivaldiho, ale i hity kapel jako jsou Metallica, Europe nebo Queen. Za svou kariéru trio prodalo tisíce hudebních nosičů. INFLAGRANTI se objevuje na scénách nejen v České republice, ale po celém světě (např. Japonsko, Mexiko, Norsko, Nizozemsko, Řecko a další).

Za 14 let existence trio absolvovalo několik koncertních turné se svojí doprovodnou kapelou, kde jim často hostují zpěváci jako např. frontman kapely Kabát Josef Vojtek, Petr Kolář, Marian Vojtko nebo Václav NOID Bárta.

Trio má na kontě pět vydaných alb, poslední CD je živý záznam z koncertu s jejich doprovodnou kapelou a naším exkluzivním hostem Josefem Vojtkem, který je zároveň jeho producentem.

Stejně jako vloni bude i letos výtěžek z tohoto koncertu použit na léčbu a rehabilitaci Terezky Vargové. 

Středa 21. listopadu v 19 hodin • Divadlo Karla Pippicha

Předprodej vstupenek v Divadle Karla Pippicha, tel. 603881003, PO-ČT 14–18, PÁ 14–17 h nebo v Turistickém informačním centru Chrudim, tel. 469657821, PO-PÁ 8-12, 12:30-16, SO 8-12. Online předprodej je k dispozici na uvedeném odkazu.

© Chrudimská beseda  |  Login  |  Web vytvořila: moje GRAFIKA