27.11.2018 / 19:00
Divadlo Karla Pippicha - hlavní scéna

Kate Fashion • módní přehlídka

Módní galavečer, na kterém shlédnete nové, nejen italské, kolekce butiku Kate fashion antiaging, který je zaměřen na originální dámskou a pánskou módu pro volný čas a společenské události.

Dále butik My Beauty se specializací na značkové spodní prádlo a oblečení na doma světových značek jako je Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Guess.

Pozvání dále přijal salon se svatebními a společenskými šaty Edita, který připravuje oděvy klientkám a nevěstám přímo na míru.

Celým večerem Vás budou provázet moderátoři a zároveň pořadatelé akce Kateřina Štursová a Michal Bečka, kterého především znáte pod uměleckým jménem Mika Ronos.

Mika Ronos v rámci galavečera předvede svoji bubenickou show a společně se skupinou READY KIRKEN zahraje vánočně laděné písně.

Jako další hosty večera uvidíte Simonu Voříškovou s hrou na harfu, Dětský sbor ZUŠ Chrudim Čarovná strunka, vystoupení pole dance Lucie Šimkové, mistryně České republiky v pole dance. Celý galavečer již bude v duchu Vánoc a odstartuje nám tím adventní čas.

Cena vstupenky v předprodeji 290 Kč, na místě v den akce 350 Kč. 

Více informací na webu. 

Úterý 27. listopadu v 19 hodin • Divadlo Karla Pippicha

Předprodej vstupenek v Divadle Karla Pippicha, tel. 603881003, PO-ČT 14–18, PÁ 14–17 h nebo v Turistickém informačním centru Chrudim, tel. 773993333, PO-PÁ 8-12, 12:30-16, SO 8-12. Vstupenky v prodeji také v butiku Kate fashion antiaging, Břetislavova ul.65. Online předprodej je k dispozici na uvedeném odkazu

© Chrudimská beseda  |  Login  |  Web vytvořila: moje GRAFIKA